18.02.2019

21 лютого Винники вшанують День Героїв Небесної Сотні

photo5

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначать у четвер, 21 лютого, о 15:30 у концертній залі Мирослава Скорика у СЗШ №29.

Зокрема, вшановуватимуть Героїв концертом-реквіємом «Неоголошена війна» та фотовиставкою «Мій Майдан» автора-учасника Майдану Юрія Дубленича.

«Цього року ми відзначимо п’яту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Квітень

22.2019