20 травня Боісіда Березюк читатиме вірші у бібліотеці Винник

20180515_211049

В рамках мистецького проекту “Пробудження” винниківчани матимуть змогу провести літературні читання у бібліотеці для дорослих Винник із київською поетесою Боісідою Березюк.

Зустріч розпочнеться о 14:00 год за адресою: вул.Галицька, 49.

Нагадаємо, що 22 квітня у Винниках відкрили виставку «Пробудження», яку організовувала громадська організація «Центр суспільних інновацій», куратор проекту Софія Огоновська.

Метою заходу є розвиток креативного мистецького середовища та привернення уваги до сучасного мистецтва. Реалізація таких проектів у маленьких містах та громадах є хорошою можливістю для розвитку творчої молоді.

Громадська організація «Центр суспільних інновацій» є переможцем конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 – 2020 роки у 2018 році.

Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Винниківської міськради, бібліотеки для дорослих Винник.

Липень

21.2018