19.11.2016

19-20 листопада у Винниках проходить станична Спартакіада

20161119_105754

Національна Скаутська Організація України – Пласт проводить станичну Спартакіаду м.Львова у СЗШ№29 у м.Винники.

«Змагання, які відбуватимуть впродовж двох днів, популяризують здоровий спосіб життя, несуть патріотичне виховання серед молоді та сприяють розвитку здорової конкуренції. Сьогодні участь у спартакіаді візьмуть діти 6-8 років, а уже завтра змагатимуться старші пластуни 8-11 років», – розповіла Соломія Бартощук, референт новацтва у Львові.

Розпочався захід з урочистого відкриття, де організатори вітали учасників з успішним початком спартакіади та ознайомлювали з програмою.

«Це уже друга спартакіада у Винниках. Хочу привітати вас з відкриттям, щиро побажати вам нових вагомих звершень у житті, в спорті, духовності та навчальній діяльності. Хочу, щоб перемогла чесність, відважність та спортивний азарт», – привітав учасників секретар Винниківської міськради Ігор Жуковський.

Змагання для учасників першого дня спартакіади відбуваються з футболу, пластом’яча , стрибків, армреслінгу, китайського футболу.

У розкладі змагань спортивна частина, відпочинок, обід та закриття першого дня спартакіади.

Зазначимо, захід відбувається за підтримки Винниківської міськради та волонтерів ЛМГО «Золота молодь Винник».

11.2017