18 жовтня – творчий вечір композитора Мирослава Скорика у Винниках

plakat_skoryk-0121

З нагоди нагородження Мирослава Скорика званням «Почесний громадянин міста Винники» 18 жовтня відбудеться творчий вечір Маестро в концертній залі Мирослава Скорика у СЗШ №29.

У цей вечір, шанувальники творчості Маестро Скорика поринуть в унікальну атмосферу, створену учнями шкіл м.Львова та м.Винники, студентами консерваторії, відомими музикантами. За диригентський пульт стане сам Мирослав Скорик.

Довідка:

Мирослав Скорик — видатний композитор і музикознавець родом із Львова, народний артист України, лауреат Державної премії ім. Т.Шевченка, член-кореспондент Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри композиції ЛДМА ім. М.В.Лисенка, голова Львівського відділення Спілки композиторів, секретар Спілки композиторів України, керівник Центру музичної україністики. Внучатий племінник Соломії Крушельницької. Удостоєний найвищої державної відзнаки — “Герой України”. Часто виступає як диригент і піаніст з виконанням власних творів, які легко завойовують прихильність слухачів, а деякі з них стають саундтреками (серіали “Царівна” та “Доярка з Хацапетівки”, фільм “Тіні забутих предків”, мультфільми), хоча сам маестро не любить цього сучасного слова.

Share on Facebook21Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018