15.02.2017

16 лютого у частини винниківчан тимчасово не буде газу

7f7ec4376a40a936db47a0f5a5c67e71

У зв’язку із проведенням аварійних ремонтних робіт, буде припинено газопостачання природного газу у частині Винник.

Ремонтні роботи проводитимуться в районі вул.Ломоносова, де минулого тижня в наслідок ДТП було пошкоджено газову трубу з подальшим витоком газу.

«Ремонтні роботи триватимуть до обіду, по обіді плануємо відновити постачання газу, – розповів старший майстер служби експлуатації газових мереж Львова Ігор Ладичук. – Усіх мешканців ми повідомили приватно».

Перекриття постачання газу відбудеться від вул.Галицької по усій низинній частині Винник.

Нагадаємо, 9 лютого водій автомобіля “Volkswagen” не впорався з керуванням і врізався в розподільний пункт природного газу, що на вул.Ломоносова у Винниках. Внаслідок ДТП було пошкоджено газову трубу.

21.2017