16.12.2017

16 грудня відбувся перший сімейний шаховий турнір у Винниках

20171216_122705

Вихованці шахової школи “Black and White” зіграли в сімейному турнірі у СЗШ 29.

Подяка 29 школі за теплий прийом, Винниківській міській раді за кубки і подарунки для всіх діток, Львівській обласній шаховій федерації за кваліфікованого суддю, шахи та годинники на турнір! – Ділиться керівник школи тренер Тарас Гись. – Перше місце в командному заліку здобув тандем «Спритний король», у складі Матвія Піха та батька Олега (4 перемоги і 4 нічиї), друге місце – «Маньки», Вероніка і тато Сергій (1 перемога+7 нічиїх), і третє місце – команда «Білий ферзь», Ярина Ожайська і батько Андрій (2 перемоги, 5 нічиїх, одна поразка).

В індивідуальному заліку серед дітей переміг Матвій Піх -7,5 очок з 8, другим став Максим Хома, 6,5 очок, за додатковими показниками випередивши Богдана Ручинського.

Першою серед дівчат стала Ярина Ожайська – 6,5 очок.

Серед дорослих перше місце розділили між собою одразу троє батьків, за додатковими показниками перший став Сергій Манько, другим – Ярослав Франчук, третім – Василь Перевознюк (всі по 7 перемог).

Велика подяка батькам за довіру своїх діток нашій школі.

Вірю, що час разом був корисним для будування та зміцнення сімейних стосунків”.

У змаганнях взяли участь 18 команд, загалом – 36 учасників.

Зазначимо, що в командному заліку три команди йшли поза конкурсом, так як батькам не вдалось бути присутніми на турнірі. Проте, за індивідуальні нагороди боротьба була напружена.

Share on Facebook27Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2018