11.01.2017

15 січня на коляду незрячих запрошує парафія Успіння Пресвятої Богородиці с.Чишки

zf0a5653

Настоятель Успенського храму с. Чишки протоієрей Роман Мануляк запрошує християн на Різдвяні колядки та вертепи 15 та 22 січня.

«Парафія Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату с. Чишки, після кожної недільної літургії, яка починається о 10.00 год, запрошує на Різдвяні коляди та вертепи:

15 січня -КОЛЯДА НЕЗРЯЧИХ народний жіночий вокальний ансамбль “Струмочок”,

22 січня – Зразковий художній дитячий хор «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники», – йдеться на сторінці отця Мануляка.

«Струмочок» – Народний ансамбль України, учасники якого вихідці школи № 100 для дітей із вадами зору м. Львова. У репертуарі «Струмочку» духовні та народно-патріотичні пісні, сучасна авторська музика. Художній керівник ансамблю – Мельничук Оксана Йосипівна.

Нагадаємо, отець Роман Мануляк – голова паломницького центру “Покров”, духовний наставник усіх незрячих людей у Львівській області.

13.2017