14.03.2018

14 березня День українського добровольця – вшанування їх мужності та героїзму

12_main_ukr

Мобілізація сил, озброєння армії, відданість національним інтересам, щирий патріотизм, через що вдалося зупинити російського агресора – усе це завдяки добровольцям у 2014р.

Навесні 2014 року у часи Революції Гідності та початку воєнних дій на сході нашої держави, коли тисячі звичайних українських громадян, висловлювали протест проти антидержавної політики на Майдані у Києві, саме тоді була зафіксована рекордна явка людей у військкомати країни.

Чоловіки й жінки, самоорганізовувались в батальйони й вирушали на Схід України.

Щиро дякуємо усім добровольцям, зокрема й винниківчанам, за мужність, твердість, українськість і патріотизм в боротьбі за свободу та суверенітет нашої держави! Фактично, Ви показали силу духу й захищали майбутнє України та її народу. Ваш приклад вчить і надихає усіх патріотів нашої держави!

Слава Героям України!

Share on Facebook23Share on Google+0Tweet about this on Twitter