13.04.2017

135 винниківчан стали учасниками традиційної передвеликодньої акції

20170413_121242

Винниківська міськрада спільно з ЛММГО «Золота молодь Винник» та ЖБК «Злагода» провели передвеликодню благодійну акцію для 135 винниківчан.

Страсний тиждень у Винниках уже традиційно проходить під знаком благодійності.

Саме на передвеликодні дні припадає проведення акції милосердя, що зорієнтована на продуктову допомогу винниківчанам, які через певні обставини потребують підтримки.

«Наш житловий комплекс радо відгукнувся на заклик долучитись до наповнення великоднього кошика винниківчанам, – ділиться керівник інформаційного центру ЖБК «Злагода» Микола Михайлов. – Ми цікавимось проблемами міста, а найперші питання стосуються кого – наших людей. Система нашого вкладу в благодійність – це безпосередня допомога людям».

До продуктових пакетів містянам увійшли: паска, яйця, м’ясні вироби, масло, олія, мука, мінеральна вода.

Допомога надана ПП Матвол та підприємцем Олегом Готь буде передана військовим на передову АТО.

Липень

20.2018