10.01.2018

12 січня у музеї м.Винники відкриють виставку «Святково-обрядове вбрання українців»

15

КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” запрошує винниківчан та гостей нашого міста 12 січня о 15:00 год на відкриття виставки «Святково-обрядове вбрання українців».

Дана виставка – це спільний проект КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” та Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

«На виставці представлений традиційний святковий одяг Західної України: Яворівщини, Покуття, Лемківщини та Гуцульщини. Виставка проілюстрована світлинами відомого етнографа, фотомитця ХХ ст. Юліана Дороша, які неодноразово відзначалися на багатьох всеукраїнських та міжнародних виставках. Юліан Дорош – український майстер фотографії, член-засновник Українського фотографічного товариства, автор першого в Галичині підручника для фотоаматорів та низки видань, що презентують тогочасні краєвиди Львова та етнографічне багатство Галичини», – розповіла завідувач експозиційного відділу Історико-краєзнавчого музею Лариса Караваєва.

10.2018