т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.07.2017

12 липня християни відзначають Петрів і Павлів день: вітання винниківчанам

20.04.2007-009

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус вітають християн зі святом Петра і Павла.

В це одне з найбільш значущих релігійних свят християни щорічно вшановують пам’ять святих апостолів Петра і Павла, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства. Петро був одним із перших учнів Ісуса Христа, найвідданішим проповідником Євангелія, а також займався зціленням. Павло спочатку був противником православ’я. Проте потім він розкаявся, був прощений і став прихильником християнства.

В цей день закінчується Петрів і Павлів піст 2017, який цьогоріч тривав рівно місяць.

Тож бажаємо за молитвами святих апостолів Петра і Павла зміцнення віри і бадьорості духу, щоб головною нашою мотивацією в житті, було служіння Богу і ближньому!

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

25.2017