10.06.2018

12 червня “Оселя” запрошує відсвяткувати 15-річний ювілей спільноти

20180610_200712

Колектив та жителі спільноти запрошують до спільного святкування ювілейної дати – 15 років “Спільноті взаємодопомоги “Емаус-Оселі” 12 червня у крамничці.

“Дванадцятого червня “Оселі” виповнюється п’ятнадцять років. Протягом цього часу було все: і труднощі, і невизнання, і радість, і біль утрати, і відчуття надії. Сьогодні про діяльність “Оселі” знають не лише в Україні, а й за її межами. Оселяни пройшли важкий і сповнений відваги шлях. Та перед нами ще нові горизонти і нові завдання. Від імені всіх мешканців Оселі, працівників, членів Ради хочу подякувати меру Винник і всім винниківчанам за багаторічну підтримку і розуміння нашого життя і праці. Кожен, хто хоча б раз завітав у нашу Благодійну крамничку, що по вулиці Івана Франка, і придбав якусь річ, уможливив функціонування Оселі і є причетним до помноження добра і милосерддя у світі. Ми запрошуємо всіх 12 червня до нас ( вул. Франка, 53а), буде безпрограшна лотерея та цікаві акції”, – розповіла заступник Голови Ради ЛМГО” Спільнота взаємодопомоги “Оселя” Наталя Саноцька.

Share on Facebook16Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018