31.03.2017

1 квітня у Винниках відбудеться загальноміська толока

19250587

Винниківська міськрада, комунальні підприємства міста, «САТ-Львів», культурно-освітні заклади міста долучаються до загальноміської толоки у Винниках 1 квітня.

Відповідно до рішення Виконавчого комітету ВМР №70 від 14 березня 2017 р. 1 квітня у місті пройде загальноміське прибирання з виконанням комплексу заходів, спрямованих на покращання озеленення, благоустрою та санітарного стану міста.

«Місто розподілено на дільниці, за які відповідатимуть місцеві підприємства, організації, установи, – каже заступник міського голови Винник, начальник штабу по проведенню толоки Богдан Шустер. – До толоки долучаються представники громадських організацій та об’єднань, ініціативних груп і волонтерів. Просимо мешканців та приватників долучитись до акції та навести лад поблизу своїх прибудинкових територій».

Липень

21.2018